Hakkımızda

Şirketimiz 1978 yılında Halk Sağlığı Haşere Kontrol İlaçları ve İlaçlama makinelerinin üretimi ve ticareti amacıyla kurulmuş olup, uzun süre sınırlı sayıda sahip olduğu ruhsatlı halk sağlığı ilaçlarını fason olarak ürettirerek ilaç ticareti işiyle uğraşmıştır.

2000 yılından sonra firmamız AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek ruhsatlı ilaç sayısını hızla arttırmıştır.

SERDAROĞLU GRUBU ANONİM ŞİRKETİ 2017 yılında Türkiye’nin ilk kurulan Biyosidal Ürün şirketlerinden İLMAK ANONİM ŞİRKETİ VE ULFOG ANONİM ŞİRKETLERİ’ni de bünyesine katmıştır. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmetlerine devam etmektedir.

Şirketler gurubumuz mühendis ve teknik kadrosunu da yenileyerek; üretimi ve hizmet kalitesini arttırmış, ISO 9001:2015 (Kalite Yönetim Sistemi); ISO 14001:2015 (Çevre Yönetim Sistemi); TS EN ISO 18001:2007 (OHSAS İş Güvenliği ve Sağlığı);TSE HYB (Hizmet Yeterlilik belgesi) de almıştır.

SERDAROĞLU GRUBU ANONİM ŞİRKETİ; İLMAK ANONİM ŞİRKETİ; ULFOG ANONİM ŞİRKETİ müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılığından ödün vermeden, sürekli gelişim ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde 42 yılı aşkın süredir gücüne güç katarak öncü olmaya devam etmektedir.